producent refulerów, odwadniaczy - zwir-kop
taśmociąg

Współpraca

Odwadniacze Taśmowe do żwiru i piasku

 

Parametry odwadniacza

Odwadniacz taśmowy przeznaczony jest do odwadniania piasku i żwiru z pulpy piaskowej oraz usunięcia zanieczyszczeń organicznych.
Istnieje możliwość współpracy odwadniacza z sortownią.

wydajność od 120 t/h
przepustowość hydr. od 400 m3/h
szerokość taśmy od 1800mm
długość urządzenia 60m
wersja wykonania urządzenie otwarte

Stale rosnące wymagania osób dokonujących zakupu poszczególnych kruszyw sprawiają, że ich wydobywcy muszą zadbać o to, by charakteryzowały się najwyższą jakością. Z tego powodu coraz częściej zastosowanie dla siebie znajduje m.in. odwadniacz do piasku. 

Zainteresowany naszą ofertą? - Zapraszamy do współpracy!

 

Odwadniacz do piasku – szybkie i efektywne usuwanie zanieczyszczeń z kruszywa

Korzystając z naszych usług, możesz pozyskać w atrakcyjnej cenie ten typ urządzenia, dzięki któremu proces oczyszczania piasku przebiega szybko i przynosi oczekiwane efekty. Doskonale radzi sobie z usuwaniem drobnych zanieczyszczeń, pracując z wydajnością nawet do 120 ton na godzinę. Nasz odwadniacz do żwiru wyposażony został w szeroką (powyżej 1800 mm) taśmę, a jego przepustowość przekracza 400 m3/h. Przenośnik taśmowy działa płynnie, unikając przestojów w działaniu oraz znacznych ubytków kruszywa w czasie jego transportowania. Dodatkowo powoli ulega zużyciu, będąc w stanie przez długi czas odpowiednio pełnić swoją funkcję. Inną zaletą oferowanego odwadniacza jest możliwość jego współdziałania z sortownią, by piasek zaraz po jego oczyszczeniu mógł zostać w odpowiedni sposób podzielony na mniejsze części.

Odwadniacz do żwiru - dla wysokiej jakości kruszyw

W ofercie naszej firmy prezentujemy doskonałej jakości odwadniacze do żwiru i piasku, które pozwolą na sprzedaż wysokiej jakości kruszyw. Nasze nowoczesne odwadniacze tzw. taśmociągi do żwiru to urządzenia o dużej wydajności, przepustowości i wykonane z najtrwalszych materiałów, dzięki którym urządzenie to będzie służyć przez długie lata. Jak powszechnie wiadomo, sprzedaż kruszyw wymaga, aby oferować swoim klientom wysokiej jakości towar. Dzięki profesjonalnym i wydajnym odwadniaczom do żwiru dostępnym w naszej ofercie można wiele zyskać. Doskonale oczyszczone kruszywa z pulpy piaskowej i zanieczyszczeń organicznych sprawią, że klienci zainteresują się ofertą i chętnie polecą usługi innym. W końcu wysokiej jakości towar jest podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Konieczne jest zatem posiadanie najlepszego sprzętu, który pozwoli tę jakość zapewnić. Takie są właśnie oferowane przez nas odwadniacze do piasku i żwiru, dlatego zachęcamy do ich zakupu.

Odwadniacze do piasku - efektywne urządzenia

Jako producent taśmociągów do żwiru i piasku jesteśmy w stanie zapewnić, że wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia są nie tylko wydajne i efektywne, ale również bezpieczne w stosowaniu i trwałe. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów jesteśmy w stanie zagwarantować, że posłużą przez długie lata. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala tworzyć znakomity sprzęt. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować jedynie sprawdzone urządzenia. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i wyboru naszych profesjonalnych maszyn. Gwarantujemy zadowolenie z ich działania i efektywności. Warto wiedzieć, że jako producent oferujemy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny, a także profesjonalne szkolenie operatora, dlatego nasza oferta jest w pełni kompleksowa i atrakcyjna oraz dopasowana do wymagań odbiorców.

Dlaczego warto kupić taśmociąg do żwiru?

Tak jak wspomnieliśmy, sprzedaż kruszyw wymaga posiadania towaru, który będzie w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Płacąc za kruszywa, klienci mają prawo oczekiwać, że towar, który dostaną, będzie najwyższej jakości. Właśnie w tym celu, warto pomyśleć o zakupie taśmociągu do żwiru. Pozwoli on na dokładne oczyszczenie kruszyw, co wpłynie pozytywnie na zadowolenie klientów. Z pewnością wrócą oni kolejny raz, wiedząc, że dana firma oferuje kruszywa w cenie, która odpowiada jakości. Co ważne, posiadanie odwadniacza do piasku czy żwiru pozwoli na usprawnienie prac, gdyż można swobodnie połączyć jego działanie z sortownią. Należy wiedzieć, że nadmiar pyłów i organicznych zanieczyszczeń sprawia, że takich kruszyw najzwyczajniej w świecie nikt nie chce kupować. Warto więc zadbać o to, aby sprzedawany towar wyróżniał się na tle konkurencji swoją atrakcyjnością. Dzięki naszym odwadniaczom do żwiru i piasku jest to możliwe szybko i sprawnie.

 o firmie   |   refuler   |   odwadniacz taśmowy   |    usługi refulerem   |    zapytania ofertowe   |   kontakt      

 

 

projekt i wykonanie IMAGO