producent refulerów, odwadniaczy - zwir-kop
taśmociąg

Współpraca

Odwadniacze Taśmowe do żwiru i piasku

 

Parametry odwadniacza

Odwadniacz taśmowy przeznaczony jest do odwadniania piasku i żwiru z pulpy piaskowej oraz usunięcia zanieczyszczeń organicznych.
Istnieje możliwość współpracy odwadniacza z sortownią.

wydajność od 120 t/h
przepustowość hydr. od 400 m3/h
szerokość taśmy od 1800mm
długość urządzenia 60m
wersja wykonania urządzenie otwarte

Stale rosnące wymagania osób dokonujących zakupu poszczególnych kruszyw sprawiają, że ich wydobywcy muszą zadbać o to, by charakteryzowały się najwyższą jakością. Z tego powodu coraz częściej zastosowanie dla siebie znajduje m.in. odwadniacz do piasku. 

Odwadniacz do piasku – szybkie i efektywne usuwanie zanieczyszczeń z kruszywa

Korzystając z naszych usług, możesz pozyskać w atrakcyjnej cenie ten typ urządzenia, dzięki któremu proces oczyszczania piasku przebiega szybko i przynosi oczekiwane efekty. Doskonale radzi sobie z usuwaniem drobnych zanieczyszczeń, pracując z wydajnością nawet do 120 ton na godzinę. Nasz odwadniacz do żwiru wyposażony został w szeroką (powyżej 1800 mm) taśmę, a jego przepustowość przekracza 400 m3/h. Przenośnik taśmowy działa płynnie, unikając przestojów w działaniu oraz znacznych ubytków kruszywa w czasie jego transportowania. Dodatkowo powoli ulega zużyciu, będąc w stanie przez długi czas odpowiednio pełnić swoją funkcję. Inną zaletą oferowanego odwadniacza jest możliwość jego współdziałania z sortownią, by piasek zaraz po jego oczyszczeniu mógł zostać w odpowiedni sposób podzielony na mniejsze części.

 o firmie   |   refuler   |   odwadniacz taśmowy   |    usługi refulerem   |    zapytania ofertowe   |   kontakt      

 

 

projekt i wykonanie IMAGO