producent refulerów, odwadniaczy - zwir-kop
taśmociąg

Pasek boczny 3

Taśmociąg

Wykorzystując taśmociąg możliwe jest transportowanie materiałów sypkich w bardzo efektywny sposób. Rozwiązanie sprawdza się na magazynach, w kopalniach kruszywa, na placach budowy, bądź na składowiskach. Oferujemy nowoczesny sprzęt o zaawansowanych parametrach technicznych. Konstrukcja przenośnika taśmowego jest prosta w obsłudze i pozwala na usprawnienie transportowania materiałów znacznie optymalizując pracę. Konstrukcja wykonana z trwałych i solidnych materiałów spełnia wymogi środowiska pracy narażonego na czynniki atmosferyczne i zanieczyszczenia. Wytrzymały korpus i taśma wykonana z odpornej na ścieranie gumy gwarantuje długą żywotność sprzętu. Oferowane urządzenie wyposażone jest w mechanizmy odpowiedzialne za ciągły transport materiałów sięgających nawet kilka kilometrów. Konstrukcje połączonych wsporników i pasa taśmy doskonale sprawdzają się w górnictwie gwarantując ekonomiczną formę transportu materiałów sypkich i drobnych. Główną zaletą przenośnika taśmowego jest brak ograniczeń wynikających z użytkowania. Sprzęt zachowuje pełną wydajność na wymagającym terenie nie wykazując przeszkód w transportowaniu nawet po zboczach. 

Zainteresowany naszą ofertą? - Zapraszamy do współpracy!

Wydajny przenośnik taśmowy

Nasi klienci decydują się na zakup przenośnika taśmowego z uwagi na jego wydajność, ekonomiczność i efektywność. Do jego zalet należy między innymi optymalizacja zasobów personalnych pracujących na placu budowy czy w czasie wydobywania kruszców jednocześnie umożliwiając działania sprawne i długotrwałe bez przerw. Atutem pozostaje również zmniejszone zużycie energii i paliwa. Budowa konstrukcji i niezależny system pozwalają na zachowanie ciągłości bez względu na warunki, w których pracuje taśmociąg. Efektywne wykorzystanie czasu gwarantuje możliwość zaplanowania konserwacji i przeglądów w dłuższych odstępach czasu. Elementy połączone wspornikami z pasem górny i dolnym działają niezależnie wspierając się w realizowanych usługach, co przekłada się na oszczędność eksploatacyjną części. Głównym mechanizmem odpowiedzialnym za pracę przenośnika taśmowego są krążniki, które stanowią najważniejszy element roboczy transportera. Ich długa żywotność wynika ze świetnego uszczelnienia, które w konsekwencji chroni przed zanieczyszczeniem gniazda łożyskowe. Tak precyzyjna i przemyślana budowa pozwala na zwiększenie wydajności i nieprzerwaną pracę minimalizując ryzyko nagłych awarii. Nawet przy dużym obciążeniu krążniki podpierające taśmę wykonują ruchy bardzo swobodnie. Oferowane przez nas taśmociągi sprostają wymaganiom wytrzymałościowym i specyficznych warunków środowiska pracy gwarantując sprawdzone rozwiązania. 

Zapewnij ciągłość produkcji, dzięki jakościowym przenośnikom taśmowym!

Hale produkcyjne i magazynowe to miejsca, w których zachodzą złożone procesy. Wykonywanie jednych zadań ma nierozłączny wpływ na realizację innych. Zawodność ludzi czy sprzętu może doprowadzić do przerwania i przestojów produkcyjnych, na które większość przedsiębiorców nie może sobie pozwolić. Wybierając jakościowe przenośniki taśmowe, możesz zagwarantować swojej firmie ciągłość w prowadzonej produkcji.

Szybkie i sprawne procesy z wykorzystaniem taśmociągów

Praca człowieka może zostać zastąpiona przez maszyny i urządzenia zarówno w procesach produkcyjnych, jak i magazynowych. Nie chodzi o to, aby całkowicie zrezygnować z pomocy rąk ludzkich, bo to na tym etapie jest niemożliwe, ale o to, by usprawnić i przyspieszyć pracę, oraz znacznie ją ułatwić. Jakościowe taśmociągi mogą wykonywać pracę transportowania materiałów zarówno na produkcji, jak i na magazynie. W tym czasie pracownicy mają możliwość wykonywania innych czynności, a to oznacza, że oszczędzają czas i usprawniają poszczególne zadania. Wysoki gatunek urządzeń oznacza niską awaryjność sprzętu, przez co możemy zagwarantować codzienną, wielogodzinną pracę taśmociągów.

 o firmie   |   refuler   |   odwadniacz taśmowy   |    usługi refulerem   |    zapytania ofertowe   |   kontakt      

 

 

projekt i wykonanie IMAGO